Oy DAHLBERG & CO
Majbyntie 4
02430 MASALA

Puh. 010 6860 300

Y-tunnus: 0107347-1
OVT-tunnus: 003701073471
Operaattori: 003721291126 Maventa
Pontus Dahlberg
Pakkaus- ja prosessitekniikka

Puh. 010 6860 304

pontus.dahlberg@daco.fi
Daniel Fernandez
Kiskokaluston ja teollisuuden komponentit, laboratorio- ja opetustilakalusteet

Puh. 010 6860 302

daniel.fernandez@daco.fi
Inge Viitmaa
Pakkausmateriaalit, meriteollisuuden komponentit

Puh. 010 6860 303

inge.viitmaa@daco.fi
Elmeri Lehtimäki
Punnitus- ja läpivalaisutekniikka, teollisuuden komponentit

Puh. 010 6860 310

elmeri.lehtimaki@daco.fi
Werner Glase
Huoltoteknikko

Puh. 040 522 2866

werner.glase@daco.fi
Ralf Dressler
Huoltoteknikko

Puh. 040 519 5596

ralf.dressler@daco.fi
Marko Ruotsalainen
Huoltoteknikko

Puh. 050 376 6789

marko.ruotsalainen@daco.fi